Росіяни атакували Чорнобаївку: є поранений

Російські війська знову обстріляли село Чорнобаївка на Херсонщині.
Фото: ШІ
За попередніми даними, обстріл стався орієнтовно о 13:30.
Про це повідомила Херсонська обласна військова адміністрація (ОВА).
Внаслідок атаки 31-річний чоловік отримав контузію, поранення ноги, а також вибухову травму та закриту черепно-мозкову травму. Постраждалого госпіталізували до лікарні в стані середньої тяжкості.
До слова, вранці 6 жовтня російські війська атакували село Степанівка на Херсонщині. Унаслідок обстрілу загинула 69-річна місцева жителька. Снаряд влучив у житловий будинок, у якому перебувала жінка. Вона отримала травми, несумісні з життям.
Юлія Педюк - pravdatutnews.com
Читайте також

Чоловіка доправили до лікарні з мінно-вибуховою травмою

ППО знищила два безпілотники типу Shahed.

У Херсонській області 10 липня внаслідок російських обстрілів було поранено дев’ятеро людей
Рекомендовані

Вищий антикорупційний суд у понеділок, 8 червня, затвердив угоду про визнання винуватості між прокурором САП та колишнім головою Верховного Суду Всеволодом Князєвим.

Редис – один із перших овочів, що з’являється на ринку навесні та тішить око й шлунок до глибокої осені. Він містить велику кількість корисних речовин, які необхідні організму людини, що є актуальним для профілактики весняного авітамінозу.

Віталій Кличко вперше за довгий час відверто розповів про своє особисте життя — мер Києва визнав, що нині його серце вільне, а головною причиною самотності назвав постійну зайнятість і відсутність часу навіть на друзів.
Loading...
Load next