Відправляли жінок у Грецію: жінок з Донеччини відправляли у сексуальне рабство (фото)

Відправляли жінок у Грецію: жінок з Донеччини відправляли у сексуальне рабство (фото)
На Донеччині викрили злочинну схему торгівлі людьми - жінок хотіли відправити до Греції для сексуальної експлуатації.

У Донецькій області працівники поліції й СБУ затримали громадянина Вірменії, який намагався вивезти двох українок у Грецію для сексуальної експлуатації. Зокрема, поліцейські встановили, що у липні цього року чоловік за попередньою змовою з невідомою особою організував злочинну схему відправки жінок до Афін для заняття проституцією, повідомляє пресслужба Національної поліції.

Чоловік підшукував та вербував мешканок Маріуполя, користуючись їх тяжким матеріальним становищем. Зловмисник переконував дівчат у вигідності "роботи", пропонуючи високий заробіток, гідні умови проживання та харчування. За обіцянками вербувальника, за годину надання інтимних послуг вони мали отримувати від 50 доларів США, - повідомили у поліції.

Правоохоронці затримали злочинця у Києві, де чоловік повинен був зустріти жертв перед міжнародним перевезенням.

Іноземцю повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 2 статті 149 "Торгівля людьми" Кримінального кодексу України. Підозрюваному загрожує від п’яти до дванадцяти років позбавлення волі. Наразі поліція також встановлює коло інших осіб, причетних до організації міжнародного каналу торгівлі людьми. 

Читайте також
На Закарпатті СБУ затримала сепаратиста, який закликав відокремити область від України На Закарпатті СБУ затримала сепаратиста, який закликав відокремити область від України
Правоохоронці Служби безпеки України затримали інтернет-агітатора, який закликав змінити межі української території та відокремити Закарпатську область від України.
СБУ затримала автобуси із російськими "тітушками" на Харківщині СБУ затримала автобуси із російськими "тітушками" на Харківщині
Служба Безпеки України затримала декілька автобусів із 60-тьма "тітушками", які мали завдання створити "картинку для російських ЗМІ". Провокаторів вдалось затримати на Харківщині з боку Донецька, Дніпра та Полтави.
СБУ "спіймало на гарячому" начальника кримінальної поліції, під час отримання хабаря СБУ "спіймало на гарячому" начальника кримінальної поліції, під час отримання хабаря
Служба безпеки України затримала на хабарі начальника відділу кримінальної поліції одного з управлінь поліції Києва.
Loading...
Load next