Booking.com повідомив про витік даних клієнтів

Booking.com повідомив про витік даних клієнтів
Сервіс бронювання попередив про несанкціонований доступ до інформації користувачів і зростання шахрайських схем

Фото: depositphotos

Booking.com повідомив про можливий витік персональних даних клієнтів. Про інцидент пише BBC News.

У компанії зазначили, що сторонні особи могли отримати доступ до інформації, пов’язаної з минулими та майбутніми бронюваннями. Йдеться про контактні дані користувачів — імена, електронні адреси, номери телефонів, а також деталі поїздок.

Водночас у сервісі наголосили, що фінансова інформація, зокрема банківські реквізити, не була скомпрометована.

Після інциденту фахівці зафіксували зростання шахрайської активності. Зловмисники використовують отримані дані, щоб видавати себе за представників готелів або служби підтримки та під приводом проблем із бронюванням намагаються виманити гроші чи додаткову інформацію.

Експерт із кібербезпеки компанії Norton Луїс Корронс зазначив, що подібні схеми існували і раніше, однак витік робить їх більш переконливими. За його словами, шахраї можуть оперувати реальними даними про поїздки — датами, локаціями та контактами, що підвищує довіру до їхніх повідомлень.

У Booking.com закликали користувачів бути обережними та пам’ятати, що сервіс не запитує платіжні дані і не вимагає переказів через електронну пошту, месенджери або SMS.

До слова, завершується перехід до електронної трудової книжки: як оцифрувати документи.

Стрілець Діана - pravdatutnews.com

Читайте також
Відпочинок під час війни: куди їдуть українці? Відпочинок під час війни: куди їдуть українці?
Улюбленим місцем для морського відпочинку залишається Одеса
Коли українці зможуть відвідати Грецію Коли українці зможуть відвідати Грецію
Туристичний сезон у країні планують розпочати 14 травня. Проте, з умовами дотримання обмежувальних заходів.
Мандрівка до Албанії: незабутній відпочинок на сонячному березі (відео) Мандрівка до Албанії: незабутній відпочинок на сонячному березі (відео)
Розіграш путівки від телеканалу "ПравдаТУТ Львів" та туристичної компанії "IN.DI.GO TRAVEL": з-поміж 6 тисяч коментарів виграти подорож пощастило львів’янці Надії Шупер.
Loading...
Load next