Під Дніпром спалахнула масштабна пожежа: горіла трансформаторна підстанція (відео)

Поблизу Дніпра сталася аварійна пожежа трансформатора. Над селищем виник величезний чорний стовп диму, а жителі залишилися без світла.
Сьогодні, 20 серпня, у селищі міського типу Слобожанське, що поблизу Дніпром спалахнула трансформаторна підстанція. Очевидці зняли на відео величезний стовп вогню та диму, який звідти йшов.
Про це повідомляє 24 канал.
До рятувальників щодо цього інциденту звернулися приблизно о 09:40. По прибуттю вони почали вже гасити масштабну пожежу на 100 метрів квадратних.
На відео з місця видно чорний густий дим і полум'я, яке охопило трансформатор. Для гасіння пожежі знадобилася приблизно година.
Видання 056.ua повідомило, що внаслідок цієї пожежі без електропостачання залишилися багато будівель. Зокрема, це були житлові будинки, офіси та магазини. Проте одразу після гасіння приїхали електрики, які відновили роботу підстанції.
Читайте також

На підприємстві виникло загорання перегрітого коксу на конвеєрній стрічці на площі 350 квадратних метрів.

Причина виникнення пожежі та сума заподіяних збитків наразі з’ясовуються. Також горіла автівка начальника відділу поліції Харкова.

У Київській області в місті Сквира, в ніч на 5 червня у двоповерхового будинку трапилась смертельна пожежа. Унаслідок загоряння загула 13-річна дитина.
Рекомендовані

Кемерон Діас уперше з’явилася на зв’язку після народження третьої дитини: акторка, яка знову стала мамою у 53 роки, вирішила особисто прорекламувати червоне та біле вина власного винного бренду.

П’ять корів, залишених на віддаленому острові Амстердам в Індійському океані ще у XIX столітті, несподівано перетворилися на кількатисячне стадо й поставили під сумнів класичну теорію «острівної карликовості».

Сервіс дозволить розлучатися дистанційно тим подружжям, які не мають спільних неповнолітніх дітей.
Loading...
Load next