Росія атакувала Дніпро: постраждала жінка, пошкоджені будинки

Внаслідок російського удару по місту травм зазнала 58-річна жінка, пошкоджено житлові будинки та квартиру
Фото: Дніпропетровська ОВА
Російські окупаційні війська завдали удару по Дніпру, внаслідок чого постраждала 58-річна жінка.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.
За словами посадовця, медики надали постраждалій необхідну допомогу на місці. Госпіталізація не знадобилася — жінка проходитиме лікування амбулаторно.
Унаслідок атаки пошкоджено квартиру на п’ятому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку. Також вибухова хвиля зачепила кілька сусідніх будинків.
У пошкоджених оселях повилітали вікна. Інформація щодо масштабів руйнувань та можливих додаткових наслідків уточнюється.
До слова, Зеленський заявив, що Україна має конкретні можливості відповіді на загрози.
Юрій Маркевич – pravdatutnews.com
Читайте також

У Вільнянську внаслідок удару зруйновано приватний будинок, пошкоджено сусідні оселі та автомобіль

Загалом, удари були завдані по п’яти районах Дніпропетровщини із застосуванням ракет і безпілотників

Унаслідок нічної атаки пошкоджені багатоповерхівки та приватні будинки, обійшлося без постраждалих
Рекомендовані

Абітурієнтам радять звернути увагу на спеціальності з особливою державною підтримкою. Для них передбачено більше бюджетних місць і підвищені гранти.

Алкоголь може залишатися в організмі людини від кількох годин до доби, а його сліди — навіть до трьох місяців.

50-річна співачка Lama (Наталія Дзеньків) відверто пояснила, чому їй комфортніше будувати стосунки з набагато молодшим за себе чоловіком.
Loading...
Load next