"Закінчились робочі години" - до Міхеіла Саакашвілі не пустили консиліум лікарів

Консиліум сформувало Міністерство охорони здоров'я Грузії, але надарма.
Вночі 14 листопада до лікувального закладу глданської в'язниці №18 не впустили консиліум лікарів, сформований Міністерством охорони здоров'я Грузії. Про це повідомляє видання "Грузія Online".
Після двогодинного очікування лікарям, які мали перевірити стан здоров'я Міхеїла Саакашвілі, сказали, що робочі години закінчено.
Сьогодні перший випадок, коли Саакашвілі було відмовлено в реалізації права на захист здоров'я. Це незаконний та ганебний факт, — заявив адвокат третього президента Грузії Шота Тутберідзе.
Нагадаємо, нещодавно особистий лікар Міхеіла Саакашвілі повідомив, що на 44-й день голодування ув'язнений експрезидент Грузії сильно ослаб і вперше не зміг підвестися з ліжка.
Віра Коновал - pravdatutnews.com
Читайте також

В МЗС закликали владу Грузії ставитися до громадянина Україна з повагою.

Зараз Саакашвілі продовжує голодування, але при цьому відновив прийом медикаментів, які потрібні для підтримки життєвих параметрів.

20 листопада Саакашвілі доставили у військовий шпиталь у місті Горі після погіршення самопочуття.
Рекомендовані

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю

Президент США Дональд Трамп розглядає можливість передачі Україні додаткової системи протиповітряної оборони Patriot

Росія може продовжити обстрілювати українські території найближчим часом
Loading...
Load next