Пресслужба президента потрапила в скандал, "визнавши" Абхазію

Пресслужба президента потрапила в скандал, "визнавши" Абхазію
Цього разу пресслужба президента некоректно висвітлила подорож Зеленського до Грузії. Дипломатичний ляп виправили, але зберігся скріншот.

Пресслужба президента України фактично визнала «незалежність» окупованого Росією грузинського регіону Абхазія. На сайті Зеленського з’явилася інформація про те, що він відвідав "кордон" Абхазії. В російській версії сайту "межу" переклали як "граница", а в англійській версії – border (кордон). 

Про це повідомили "Букви"

Такий дипломатичний ляп провисів на сайті президента декілька годин. До вечора помилку виправили. 

Проте, один із керівників невизнаної Абхазії у своєму Facebook встиг подякувати Володимиру Зеленському за фактичне визнання самопроголошеної республіки. 

Хочеться подякувати президенту України за фактичне визнання Абхазії. По-перше, у заголовку на сайті президента України не пишуть про названу грузинською владою “адміністративну лінію”, а називають речі своїми іменами – тобто кордон з Абхазією”.

По-друге, В. Зеленський зробив наступну заяву: “В Абхазії нарощується військова присутність РФ, порушуються права громадян”. Ключове слово – громадян. Нагадаю, громадянин – особа, яка належить до постійного населення даної держави, користується всіма правами, забезпеченими Конституцією, і виконує всі встановлені Конституцією обов’язки, – пише Кан Танія.

Зазначимо, що у серпні 2008 року Збройні сили РФ вторглися на територію Грузії. Окупація територій Грузії в Абхазії і Південній Осетії триває й зараз.

Нагадаємо, що нещодавно Володимир Зеленський провокативно привітав президентку Молдови з перемогою на виборах. На своїй офіційній Twitter-сторінці український президент написав повідомлення, яке стало ляпом.

 3942
 
Читайте також
Президентка Словаччини візьме участь у першому саміті "Кримської платформи" Президентка Словаччини візьме участь у першому саміті "Кримської платформи"
Президентка Словаччини візьме участь у першому саміті Кримської платформи, який відбудеться 23 серпня в Києві.
Зеленський планує ввести кримінальну відповідальність за контрабанду алкоголю і сигарет Зеленський планує ввести кримінальну відповідальність за контрабанду алкоголю і сигарет
Зеленський вніс до парламенту законопроект про введення кримінальної відповідальності за контрабанду різноманітних товарів, у тому числі й підакцизних.
"Росія хоче, щоб ми боялися": Зеленський про ескалацію на кордонах "Росія хоче, щоб ми боялися": Зеленський про ескалацію на кордонах
Збільшення кількості російських військ на кордоні з Україною – це лише спроба Росії залякати Захід. Повномасштабного вторгнення не передбачається.
Loading...
Load next