Візовий режим між Україною та Росією: можливі наслідки

Візовий режим між Україною та Росією: можливі наслідки
РНБО вважає, що запровадження візового режиму України з Росією може мати негативні наслідки, зважаючи на позицію країни-агресора щодо України.

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов озвучив позицію щодо запровадження візового режиму між Україною та Росією. За його словами, треба розуміти, що після цих дій Україна буде мати. Про це секретар РНБО заявив в інтерв'ю РБК-Україна.

За його словами, сьогодні Російська Федерація дуже агресивно ставиться до України як до держави.

Вони вважають, що Україна - це штучний проект, який не повинен існувати на карті світу, і роблять для цього все можливе. Це і ситуація з українським Кримом, і ситуація, пов'язана з територією Донецької та Луганської областей, - вважає він.

Секретар РНБО зазначив, що підіймав запитання з приводу використання слова "Донбас".

"Це прошита подвійним змістом історія, і вони потім можуть і говорять і про "Республіку Донбас" і так далі", - сказав він.

Данілов вважає, що підтримувати і використовувати ці наративи у своєму лексиконі - це не зовсім коректна і правильна історія.

Вводити чи не вводити якісь візові режими? Треба розуміти, що після цих дій ми будемо мати. Ми і так розуміємо, хто до нас їде, кого ми не пускаємо. Хочу сказати, ця інформація досить специфічна, насправді наші прикордонники колосальну кількість людей з тих чи інших причин не пропускають на нашу територію, - заявив Данілов.

Віра Коновал - pravdatutnews.com 

Читайте також
"Треба завершити в стислі терміни": Данілов заявив про створення територіальної оборони "Треба завершити в стислі терміни": Данілов заявив про створення територіальної оборони
За його словами, необхідно у максимально стислі терміни завершити процес формування Командування Сил територіальної оборони ЗСУ.
У РНБО вважають, що перехоплення літака Ryanair у Мінську має всі ознаки операції спецслужб РФ У РНБО вважають, що перехоплення літака Ryanair у Мінську має всі ознаки операції спецслужб РФ
Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов вважає, що ситуація із вимушеною посадкою у Мінську літака авіакомпанії Ryanair має всі ознаки операції спецслужб Російської Федерації.
На сьогодні прямого підготовчого процесу до агресивних дій, що щось серйозне відбудеться завтра — немає, — Данілов На сьогодні прямого підготовчого процесу до агресивних дій, що щось серйозне відбудеться завтра — немає, — Данілов
Секретар РНБО розповів, що збираються розвідки, військові, служби безпеки і ще певні структури для обговорення ситуації.
Loading...
Load next