Екватор каденції Президента: в п'ятницю Зеленський проведе пресмарафон

Екватор каденції Президента: в п'ятницю Зеленський проведе пресмарафон
Пресмарафон «30 запитань Президенту України» розпочнеться о 12:00 і триватиме три години.

Цієї п’ятниці, 26 листопада, відбудеться пресмарафон за участю Президента України Володимира Зеленського, присвячений екватору його каденції. Повідомлення про це з'явилося на сайті Офісу Президента.

Через складну епідемічну ситуацію в країні до участі в цьогорічному заході запрошені журналісти з 30 провідних всеукраїнських і міжнародних ЗМІ.

Під час розмови з Президентом, як зазначають в ОП, будуть висвітлені різні актуальні й суспільно важливі теми, зокрема:

  • проведення реформ в Україні;
  •  ситуація на сході країни та досягнення миру;
  •  енергетична безпека та питання тарифів;
  •  економічна стабільність;
  •  боротьба з пандемією коронавірусу тощо.

Пресмарафон «30 запитань Президенту України» розпочнеться о 12:00 і триватиме три години. Захід транслюватиметься онлайн на офіційній фейсбук-сторінці Офісу Глави держави та на провідних українських телеканалах. 

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
Куратор "Великого будівництва" прискорив зведення свого маєтку під Києвом (відео) Куратор "Великого будівництва" прискорив зведення свого маєтку під Києвом (відео)
На подвір'ї заступника голови Офісу президента України та куратора "Великого будівництва" Кирила Тимошенка встановлено шість будівельних будиночків для робітників.
"Я категорично проти такого копання у брудній білизні": Арахамія закликав журналістів не заглядати у телефони депутатів "Я категорично проти такого копання у брудній білизні": Арахамія закликав журналістів не заглядати у телефони депутатів
Арахамія виступає проти закриття кулуарів другого поверху Верховної Ради для представників преси.
Держсекретар США Блінкен проведе зустріч із Зеленським: в ОП розповіли деталі візиту Держсекретар США Блінкен проведе зустріч із Зеленським: в ОП розповіли деталі візиту
Вже завтра, 6 травня, державний секретар Сполучених штатів Ентоні Блінкен зустрінеться із президентом Володимиром Зеленським. Зокрема також у графіку американського посадовця заплановані зустрічі із прем'єр-міністром Денисом Шмигалем та міністром закордонних справ Дмитром Кулебою.
Loading...
Load next