Зеленський про ліквідацію Окружного адмінсуду Києва: "Це шахова гра. Чимось тимчасово поступаєшся"

Зеленський про ліквідацію Окружного адмінсуду Києва: "Це шахова гра. Чимось тимчасово поступаєшся"

Президент України Володимир Зеленський заявив, що прийняття його законопроєкту про ліквідацію Окружного адмінсуду Києва відклали. Про це повідомив сам президент на пресмарафоні.

Щодо ОАСК. Це дуже не просто. Якщо був би проголосований ОАСК (внесений Зеленським як невідкладний законопроєкт про ліквідацію Окружного адмінсуду Києва. – Ред.) в том чи іншому вигляді дуже швидко, було б поламана Верховна Рада і не було б закону про Вищу раду правосуддя і Вищу кваліфікаційну комісію. Отака шахова гра. Це велика гра. Для мене вона серйозна. Реформи впроваджувати не просто. Чимось тимчасово поступаєшся тощо. Є багато кроків. Те що залежало від мене – я подав цей закон, а далі є різні важливі і не важливі інструменти або можливості. Все це буде зроблено, - заявив Зеленський. 

Новина доповнюється...

Читайте також
"Банкова дала вказівку порушити закон": Шабунін заявив, що ОП готує знесення конкурсу на директора НАБУ "Банкова дала вказівку порушити закон": Шабунін заявив, що ОП готує знесення конкурсу на директора НАБУ
За словами Шабуніна, Зеленський хоче прострочити рішення КМУ про формування конкурсної комісії, щоб потім знести/підвісити весь процес через ОАСК.
Замах на помічника Зеленського допоможе розслідувати американське ФБР (відео) Замах на помічника Зеленського допоможе розслідувати американське ФБР (відео)
У Вашингтоні підтвердили свої наміри надати українським правоохоронцям допомогу в розслідуванні замаху на першого заступника президента Володимира Зеленського - Сергія Шефіра.
Loading...
Load next