Суд відмовився заарештувати Савченко і повернув до прокуратури справу про "теракт у Раді"

Суд відмовився заарештувати Савченко і повернув до прокуратури справу про "теракт у Раді"
Броварський міськрайонний суд Київської області відмовився взяти під варту колишню нардепку Надію Савченко у справі про "теракт в Раді".

Навесні 2018 року Савченко запідозрили в причетності до справи керівника "Офіцерського корпусу" Володимира Рубана, вони нібито планували здійснити теракт у Верховній раді. Їх заарештували, але через рік випустили з-під варти.

Колишній генпрокурор Юрій Луценко заявляв про те, що вони нібито готували мінометний обстріл будівлі українського парламенту.

Новину про відмову суду заарештувати Савченко і повернення до прокуратури справи про "теракт у Раді" Надія Савченко опублікувала на своїй Facebook-сторінці.

Обвинувальний акт, із звинуваченням Надії Савченко і Володимира Рубана "в підриві Верховної Ради мінометами з баржі, яка пливе по Дніпру", повернуто прокурору, з причини необгрунтованості обвинувачення!

У запобіжному заході у вигляді тримання під вартою Надії Савченко і Володимира Рубана, прокурору, відмовлено!

Нагадаємо, що нещодавно Надії Савченко та її сестрі вручили підозру за підроблені COVID-cертифікати. Сестрам Савченко вручили підозру за використання фейкових сертифікатів про вакцинацію.

Злата Новосельська pravdatutnews.com

 154
 
Читайте також
Недосвідченість Зеленського і вихідців з "95 кварталу" особливо небезпечна у відносинах з Росією, - New York Times Недосвідченість Зеленського і вихідців з "95 кварталу" особливо небезпечна у відносинах з Росією, - New York Times
Відсутність управлінського досвіду у президента України Володимира Зеленського, який, до того ж, оточив себе не політиками й експертами, а вихідцями з розважальної індустрії, навряд чи зарадить у протидії новим агресивним намірам Кремля.
Візовий режим між Україною та Росією: можливі наслідки Візовий режим між Україною та Росією: можливі наслідки
РНБО вважає, що запровадження візового режиму України з Росією може мати негативні наслідки, зважаючи на позицію країни-агресора щодо України.
Ярош пояснив, що робити у випадку появи ядерних боєголовок РФ у Білорусі Ярош пояснив, що робити у випадку появи ядерних боєголовок РФ у Білорусі
Командувач Української добровольчої армії, радник головнокомандувача ЗСУ Дмитро Ярош відреагував на заяву міністра нелегітимного правителя Білорусі Лукашенка щодо готовності розмістити на території країни російську ядерну зброю
Loading...
Load next