Більше не "наукивець": МОН відмовило Іллі Киві у присудженні наукового ступеня

Більше не "наукивець": МОН відмовило Іллі Киві у присудженні наукового ступеня
Депутат від "Опозиційної платформи — За життя" Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію із державного управління у квітні.

Атестаційна колегія Міністерства освіти та науки відмовила народному депутату Іллі Киві у присуджені наукового ступеня кандидата наук з держуправління. Рішення прийняли одноголосно. Про це повідомила голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій Юлія Гришина у своєму Facebook.

За її інформацією, Атестаційна колегія МОН одноголосно скасувала рішення спецради Інституту підготовки кадрів держслужби зайнятості про присудження Іллі Киві цього наукового ступеня.

Вона також зазначила, що керівника спецради та наукового керівника депутата Киви позбавили права займатись відповідними видами наукової діяльності протягом двох років.

Нагадаємо, раніше позбавлений наукового ступеня кандидата наук нардеп Кива лаявся у Верховній Раді.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 180
 
Читайте також
Обшуки у Киви (відео) Обшуки у Киви (відео)
У нардепа від партії Опозиційна платформа — За життя Іллі Киви проходять обшуки, заявив його колега по фракції Вадим Рабінович.
Черговий сором: Кива заявив, що уряд Зеленського готується до "різанини російського населення" Черговий сором: Кива заявив, що уряд Зеленського готується до "різанини російського населення"
Це вже не перше його висловлювання на цю тему.
Loading...
Load next