ОДКБ виводить війська з Казахстану: перші російські військові покинули Алмати

ОДКБ виводить війська з Казахстану: перші російські військові покинули Алмати
Генсек Організації договору про колективну безпеку Александр Зась підтвердив завершення «миротворчої» місії в Казахстані.

Миротворча операція ОДКБ, проведена на території Республіки Казахстан на прохання керівництва країни, поетапно завершується. Створені одностайним рішенням Ради колективної безпеки ОДКБ Колективні миротворчі сили організації з честю виконали поставлені перед ними завдання, - сказав Зась.

За його словами, операція біля Казахстану стала першим реальним застосуванням Колективних сил ОДКБ. Повідомляє Європейська правда.

Він також додав, що в операції залучили понад 2000 миротворців та близько 250 одиниць техніки.

За повідомленням Sputnik Казахстан  перші російські десантники із складу сил ОДКБ вилетіли з Алмати.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 526
 
Читайте також
Я приїхав до Алмати, щоб особисто оцінити масштаби наслідків терористичної атаки на найбільше місто країни, - Токаєв Я приїхав до Алмати, щоб особисто оцінити масштаби наслідків терористичної атаки на найбільше місто країни, - Токаєв
Також він провів засідання оперативного штабу, де учасники розглянули питання першої важливості.
Китай наказав Путіну забиратися з Казахстану, - Піонтковський Китай наказав Путіну забиратися з Казахстану, - Піонтковський
Повернення російських "миротворців", що під егідою ОДКБ придушували повстання у Казахстані, зумовлене тиском офіційного Пекіна на Москву.
Через зростання цін на газ: у Казахстані затримали віцеміністра енергетики Через зростання цін на газ: у Казахстані затримали віцеміністра енергетики
Сотні мешканців Мангістауської області у Казахстані вийшли на мітинги із 2 січня, вимагаючи знизити ціни на скраплений газ, які у новому році різко підскочили.
Loading...
Load next