Арестовича внесли до бази "Миротворця"

Його звинувачують у провокаціях та деморалізації ЗСУ.
Олексій Арестович потрапив до списку в базі "Миротворця". Він був позаштатним радником голови Офісу Президента та спікера делегації України в ТКГ. Нещодавно політик повідомив про те, що звільнився із двох посад.
Про це пише "ПравдаТУТ News" з посиланням на сайт "Миротворця".
Професійний провокатор. Участь у актах гуманітарної агресії проти України. Свідома участь у заходах, що підривають обороноздатність України шляхом деморалізації збройних сил України. Дискредитація Державних органів влади та управління, - написано на сайті.
Арестовича внесли у базу за:
- участь в актах гуманітарної агресії проти України;
- свідому участь у заходах, які підривають обороноздатність України шляхом деморалізації ЗСУ;
- дискредитацію держорганів влади й управління.
Віра Коновал - pravdatutnews.com
Читайте також

Матір "слуги" за час роботи сина в Раді придбала нерухомості на 14,5 млн грн. У самого нардепа, якщо вірити його ж електронній декларації, власного житла у власності немає.

Запнувшись на початку кілька разів, він взяв паузу, щоб надіти окуляри, але вони йому не допомогли.
Рекомендовані

Абітурієнтам радять звернути увагу на спеціальності з особливою державною підтримкою. Для них передбачено більше бюджетних місць і підвищені гранти.

Алкоголь може залишатися в організмі людини від кількох годин до доби, а його сліди — навіть до трьох місяців.

50-річна співачка Lama (Наталія Дзеньків) відверто пояснила, чому їй комфортніше будувати стосунки з набагато молодшим за себе чоловіком.
Loading...
Load next 