НАТО не буде розміщувати війська в Україні — генсек Альянсу

Північноатлантичний Альянс не буде розміщувати свої війська в Україні на тлі зростання агресії з боку Росії. Про це генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив в інтерв'ю ведучій CNN Крістіан Аманпур. Повідомляє Суспільне.
НАТО не буде розташовувати в Україні свої бойові підрозділи, — заявив він.
Новина доповнюється...
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Відсутність управлінського досвіду у президента України Володимира Зеленського, який, до того ж, оточив себе не політиками й експертами, а вихідцями з розважальної індустрії, навряд чи зарадить у протидії новим агресивним намірам Кремля.

Командувач Української добровольчої армії, радник головнокомандувача ЗСУ Дмитро Ярош відреагував на заяву міністра нелегітимного правителя Білорусі Лукашенка щодо готовності розмістити на території країни російську ядерну зброю

Володимир Путін, коментуючи інформацію про підготовку Росії до повномасштабного наступу на Україну, сказав, що "червоною лінією" для Росії буде створення загроз для її безпеки, посилаючись на військові навчання НАТО й України в Чорному морі.
Рекомендовані

Завтра, 15 березня 2025 року, в Україні очікується хмарна погода з опадами

Зеленський пожартував про свій вигляд на церемонії вручення Шевченківської премії, згадавши про Трампа

Праворадикальна партія Mi Hazánk звернулася до прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана із закликом використати можливі переговори між США та Росією для порушення питання автономії Закарпаття
Loading...
Load next