Кинджал Володимира Путіна спрямований у серце України, — американський колумніст Джон Голдберг

Кинджал Володимира Путіна спрямований у серце України, — американський колумніст Джон Голдберг
На думку автора, Зеленський слушно стверджує, що США вже мали запровадити санкції проти Росії.

На кордоні — війська, з боку РФ можлива ескалація, на кону — незалежність та територіальна цілісність країни, а з усіх боків звучать суперечливі заяви. Президент України Володимир Зеленський при цьому зберігає самовладання та голос розуму. Про це у своїй колонці для LAT пише американський колумніст Джон Голдберг, пише 24 канал, передаємо в оригіналі.

Президенту України Володимиру Зеленському можна лише поспівчувати. Кинджал Володимира Путіна спрямований у серце України. Протягом кількох місяців він мобілізував війська вздовж українського кордону. Нещодавнє розгортання військ на майже незахищеному кордоні України з Білорусією підвищує ймовірність завдання блискавичного удару по Києву. Зеленський має всі підстави втрачати холоднокровність. І все ж таки він, здається, єдиний гравець у цій кризі, яка стежить за м'ячем, — вважає Голдберг.

Він зазначає, що попри складність ситуації, Зеленському вдається реагувати на заяви лідерів країн, які не завжди вибіркові та стримані у своїх оцінках та коментарях. Так, у відповідь на помилку президента Байдена про "незначне вторгнення" в Україну, яке, ймовірно, викличе більш стриману реакцію з боку Америки та НАТО, Зеленський написав у Твіттері:

"Ми хочемо нагадати великим державам, що не буває дрібних вторгнень та малих націй. Так само як не буває дрібних жертв і мало горя від втрати близьких".

А після цього він звернув увагу західних країн, у тому числі США, на розпалювання паніки розмовами про те, що руйнівна війна зараз неминуча.

Ці сигнали виходили навіть від шанованих світових лідерів, які говорять відкрито та недипломатичною мовою. Вони просто кажуть: "Завтра буде війна". Це паніка, — цитує Зеленського Голдберг.

І на тлі заяв міжнародних лідерів з Росії долинають висловлювання про те, що вони не мають наміру розв'язувати війну. І нібито це США нагнітають та провокують ескалацію ситуації в Україні. При цьому Росія зосередила техніку та війська на кордоні з Україною.

У цій ситуації, на думку автора, Зеленський слушно стверджує, що США вже мали запровадити санкції проти Росії. Так би Штати показали, що вже сама загроза війни від Путіна неприйнятна і дали йому зрозуміти, наскільки погані можуть бути справи у разі продовження агресії.

Нагадаємо, раніше Столтенберг закликав Росію вивести війська з України, Грузії та Молдови.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com

 

 185
 
Читайте також
Переговори Байдена і Путіна: у Зеленського розповіли, чого очікують від онлайн-зустрічі Переговори Байдена і Путіна: у Зеленського розповіли, чого очікують від онлайн-зустрічі
Сенатори США закликають Байдена бути чітким і сильним у розмові з Путіним.
"Буде багато загиблих російських солдатів": Кулеба застеріг Путіна щодо ймовірного наступу на Україну "Буде багато загиблих російських солдатів": Кулеба застеріг Путіна щодо ймовірного наступу на Україну
Міністр закордонних справ України запевнив, що не очікує, що сили НАТО воюватимуть проти Росії разом з українськими військами.
Loading...
Load next