Затримання і суд над воєнними злочинцями — це "довга гра", — пані посол США

Затримання і суд над воєнними злочинцями — це "довга гра", — пані посол США
Російська армія станом на 5 травня скоїла понад 9800 військових злочинів.

Рада ООН з прав людини в четвер проголосувала за початок розслідування імовірних порушень прав людини та серйозних порушень міжнародного гуманітарного права російськими військами на звільнених  територіях України.

Бет Ван Шаак, пані посол США у справах глобального кримінального правосуддя, заявила, що однією з найбільших проблем для забезпечення відповідальності осіб, винних у воєнних злочинах в Україні, буде їхнє затримання. 

Про це пише CNN, передає ПравдаТУТ News.

Політикиня додала, що «багато осіб гратимуть у довгу гру», для того, щоб спробувати затримати всіх винних.

Зрештою люди, злочинці, захочуть подорожувати — у них будуть члени сімей за кордоном, вони захочуть відвідати столиці Європи, а міжнародні прокурори по всьому світу будуть готові з обвинуваченнями, — сказав Ван Шаак на засіданні Сенату США за кордоном. 

Вона сказала законодавцям, що світ «ніколи не бачив такого типу міжнародної координації навколо імперативу відповідальності, відверто кажучи, з часів Другої світової війни, а потім у 1990-х роках, коли були створені два спеціальні кримінальні трибунали для колишньої Югославії та Руанди».

Докладаються величезні міжнародні зусилля, які здійснюються на багатосторонньому рівні через партнерства для документування злочинів, а також окремо на рівні громадянського суспільства, крім того існують величезні зусилля з прокурорами з різних систем, які працюють разом, – сказала вона.

Нагадаємо, Генеральна прокурорка України Ірина Венедиктова заявила, що російська армія станом на 5 травня скоїла понад 9800 військових злочинів.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

 125
 
Читайте також
Україна здобула повну перемогу над рф у Міжнародному суді ООН (відео) Україна здобула повну перемогу над рф у Міжнародному суді ООН (відео)
Суд ООН виніс рішення про негайне припинення росією вторгнення.
В Україні створили так звану "Книгу катів" про причетних до воєнних злочинів, — Єрмак В Україні створили так звану "Книгу катів" про причетних до воєнних злочинів, — Єрмак
Це своєрідний збірник відомостей про кожного російського воєнного злочинця, причетного до звірств на території України.
"Прошу вибачення у громадян України": Бутусов перепросив за емоції на пресконференції і неповагу до Зеленського "Прошу вибачення у громадян України": Бутусов перепросив за емоції на пресконференції і неповагу до Зеленського
26 листопада відбулася суперечка між журналістом і президентом України Володимиром Зеленським під час пресмарафону.
Loading...
Load next