Справи з АР Крим передаватимуть до судів Київської та Одеської областей

Справи з АР Крим передаватимуть до судів Київської та Одеської областей

Голова Верховного Суду Всеволод Князєв провів онлайн-наради керівництва ВС з головами апеляційних судів та керівниками органів системи правосуддя.

Про це пише ПравдаТУТ News з посиланням на пресслужбу Верховного суду.

Окрему увагу Голова ВС приділив питанню відновлення роботи судів, які розміщені на тимчасово непідконтрольній Україні території.

Територіальна підсудність цих судів змінена, наступним кроком є відрядження суддів до інших судів для того, щоб підсилити суди, які мають додаткове навантаження. Ми впевнені, що всі наші території, котрі перебувають під окупацією, будуть звільнені і ми відновимо підсудність всіх наших судів , – зауважив Всеволод Князєв.

За його словами, кримінальні справи, підсудні судам тимчасово окупованої АР Крим та м. Севастополя, будуть передаватися до судів на Київщині, оскільки саме в м. Києві розташована прокуратура Автономної Республіки Крим, а цивільні справи розглядатимуться на Одещині з огляду на найбільшу територіальну наближеність регіонів.

Всеволод Князєв також висловив вдячність головам та суддям апеляційних судів, котрі мають подвійне навантаження, розглядаючи справи, які були передані з інших судів, і працюють у непростих умовах кадрової кризи.

Зараз вирішується питання щодо відновлення роботи Харківського апеляційного суду та Господарського суду Миколаївської області, будівлі яких були повністю зруйновані. Дякую колективам цих судів та керівництву Апеляційного суду Миколаївської області, котрі докладають максимум зусиль для того, аби це стало можливим, – сказав він.

Нагадаємо, російські окупанти створюють штучні черги в ЦНАПи та блокують український мобільних зв’язок.

Віра Коновал - pravdatutnews.com

Читайте також
Перемога Вірастюка на виборах: ЦВК оскаржила рішення Верховного Суду Перемога Вірастюка на виборах: ЦВК оскаржила рішення Верховного Суду
Центральна виборча комісія оскаржила рішення Верховного Суду щодо встановлення результатів виборів в одномандатному виборчому окрузі № 87 Івано-Франківської області. Оскільки Верховний Суд скасував протокол ЦВК про визнання Василя Вірастюка обраним депутатом.
Суд закрив адміністративні провадження проти Тупицького за конфлікт інтересів і недекларування майна Суд закрив адміністративні провадження проти Тупицького за конфлікт інтересів і недекларування майна
Голосіївський районний суд Києва закрив провадження у справі про притягнення до адміністративної відповідальності колишнього голови Конституційного суду України Олександра Тупицького.
Суд скасував протокол ЦВК про визнання Вірастюка обраним депутатом Суд скасував протокол ЦВК про визнання Вірастюка обраним депутатом
Верховний Суд скасував протокол ЦВК від 19 травня 2021 року про встановлення результатів виборів в окрузі 87 та визнання Василя Вірастюка обраним депутатом.
Loading...
Load next