Росія – номер один серед терористів, – Зеленський

Росія – номер один серед терористів, – Зеленський

У щоденному вечірньому зверненні Володимир Зеленський заявив, що росія є номер один, серед країн та організацій серед терористів у світі. Президент зазначив, що зараз відчувається, що в росії почали усвідомлювати неминучість визнання державою-терористом.

Після всього, що наробила російська армія та нібито приватні російські військові компанії, жодна інша терористична організація світу не може претендувати на першість у терорі. росія точно – номер один серед терористів. І це точно заслуговує на юридичні наслідки, зокрема у рішеннях Сполучених Штатів та інших світових суб'єктів, - сказав Зеленський.

З огляду на це, у росії пішли на нову пропагандистську активність - вони визнали «азовців» терористами. До того ж активують різних емісарів із тезами про те, що держава-терорист нібито хоче переговорів.

Якби росія справді реально хотіла закінчення війни, вона б не стягувала зараз резерви на український південь і не плодила б на українській території масові могили убитих невинних людей, - зазначив Президент.

Нагадаємо, що рф погрожує розірвати дипвідносини зі США у разі визнання її державою-терористом.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 31
 
Читайте також
"Істерія, яка сьогодні нагнітається з боку РФ": Данілов у прямому ефірі пояснив, для чого Росія пересуває свої війська на кордоні "Істерія, яка сьогодні нагнітається з боку РФ": Данілов у прямому ефірі пояснив, для чого Росія пересуває свої війська на кордоні
Начальник ГУР Міноборони Кирило Буданов в інтерв'ю Military Times заявив, що Росія сконцентрувала понад 92 тисячі військових біля кордонів з Україною.
Loading...
Load next