США повністю схвалюють використання Україною їхньої зброї по Криму — Politico

США повністю схвалюють використання Україною їхньої зброї по Криму — Politico

Напад на Крим — це чесна гра для України — і Сполучені Штати Америки підтримують відповідні дії України.

Про це повідомляє Politico, передає ПравдаТУТ News.

Високопоставлений чиновник адміністрації сказав NatSec Daily, що США підтримують удари по Криму, якщо Київ вважатиме це за потрібне.

Звичайно, ми не вибираємо цілі, і все, що ми надали, призначено для цілей самооборони. Будь-яка ціль, яку вони вирішать переслідувати на суверенній українській землі, за визначенням є самообороною, – сказав він.

Він зокрема підтвердив, що в адміністрації Байдена вважають півострів суверенною українською територією.

Крим – це Україна, — наголосив чиновник.

Український чиновник сказав, що повідомлення підтримки дійшло до Києва.

Експерти сказали NatSec Daily, що це правильна позиція. 

Російським військам нема чого там перебувати, і напад на російські сили в Криму нічим не відрізняється від нападу на них навколо Києва, у Херсоні чи на сході України», — сказав Курт Волкер, колишній посол США в НАТО та спеціальний представник з питань України під час адміністрації Трампа. 

У виданні є зазначають, що позиція адміністрації Байдена є не стільки зміною, скільки підтвердженням давньої політики. Байден застеріг використання наданої зброї Україні по росій.ській території, адже це може спровокувати Третю світову війну, втім — Вашингтон не визнає контролю Москви над силою захопленим півостровом.

Вас також може зацікавити стаття: Гаряча ніч в Криму: що відбулося в Керчі та Севастополі

Віра Коновал - pravdatutnews.com

 70
 
Читайте також
У Білому домі відреагували на пропозицію тристоронніх переговорів з Путіним У Білому домі відреагували на пропозицію тристоронніх переговорів з Путіним
Псакі порадила Росії врешті визначитися, яким буде подальший шлях кризи на російсько-українському прикордонні.
США підтримує Україну й готові допомогти в разі військової агресії з боку Росії США підтримує Україну й готові допомогти в разі військової агресії з боку Росії
Америка заявила, що Росія використовує агресивний підхід у розв'язанні конфлікту на Донбасу й повинна негайно припинити свої наступальні дії.
Loading...
Load next