Зеленський пропонує передати місцеве управління у низці міст Донеччини головам МВА

Зеленський пропонує передати місцеве управління у низці міст Донеччини головам МВА

Президент України Володимир Зеленський запропонував Верховній Раді впорядкувати місцеве управління у низці міст на Донеччині. Відповідний проєкт постанови №8054 від 19 вересня розміщено на сайті парламенту.

Згідно з пояснювальною запискою, документом пропонується установити, що у період дії воєнного стану в Україні та 30 днів після його припинення чи скасування:

1) начальники Добропільської, Мирноградської, Покровської та Селидівської міських військових адміністрацій Покровського району Донецької області:

  • крім повноважень, віднесених до їх компетенції Законом України "Про правовий режим воєнного стану", здійснюють повноваження відповідних міських рад, їх виконавчих комітетів, відповідних міських голів;
  • можуть затвердити тимчасову структуру виконавчих органів відповідної міської ради (для працівників, посади яких не включені до тимчасових штатних розписів, оголошується простій або здійснюється їх переведення на рівнозначну чи нижчу посаду);

2) апарати Добропільської, Мирноградської, Покровської та Селидівської міських рад та їх виконавчі комітети, інші виконавчі органи, комунальні підприємства, установи та організації відповідних громад підпорядковуються начальникам відповідних військових адміністрацій населених пунктів у Донецькій області.

Добропільську, Мирноградську, Покровську та Селидівську міські військові адміністрації Покровського району Донецької області утворено указом Президента України від 1 вересня 2022 року № 620/2022.

Нагадаємо, що "Затишшя після перемог немає, це підготовка", - Зеленський (відео).

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
СБУ не пустила в українське небо літак нардепа щодо якого РНБО застосувала санкції СБУ не пустила в українське небо літак нардепа щодо якого РНБО застосувала санкції
За інформацією ЗМІ, йдеться про літак підсанкційного нардепа від ОПЗЖ Тараса Козака.
Розслідування справ Євромайдану: генпрокурор Венедіктова озвучила нові цифри Розслідування справ Євромайдану: генпрокурор Венедіктова озвучила нові цифри
За 2021 рік до відповідальності притягнули 53 особи, слідство вийшло на ключових організаторів середньої ланки.
Разумков створює нове міжфракційне об'єднання в Раді Разумков створює нове міжфракційне об'єднання в Раді
Ексспікер парламенту Дмитро Разумков створює у парламенті міжфракційне об’єднання "Розумна політика". У назві чоловік обіграв власне прізвище.
Loading...
Load next