росія має виплатити Україні репарації, бо немає справедливості без компенсацій, - Польща в ООН

росія має виплатити Україні репарації, бо немає справедливості без компенсацій, - Польща в ООН

Президент Польщі Анджей Дуда під час своєї промови на 77 Генасамблеї ООН наголосив, що росія винна Україні військові репарації, які їй доведеться заплатити.

Війна триває вже сім місяців, і росія не обмежується сутичкою з українською армією, яку вона програє. росія вбиває мирних громадян та примусово переселяє людей на свою територію. Вона руйнує міста, пам'ятники, школи, дитячі садки та лікарні, буквально все, що вона не може захопити чи пограбувати. І навіть загрожує ядерною катастрофою, — розпочав Дуда.

Під час своєї промови президент Польщі нагадав, що з початку вторгнення 24 лютого він тричі відвідав Україну, а кордон із Польщею відтоді перетнули шість мільйонів українців.

За словами Анджея Дуди, українські та польські діти разом ходять до школи, а прості мешканці Польщі відкрили свої будинки для сотень тисяч біженців.

Дуда запропонував запровадити механізм, який дозволить карати порушників.

росія винна Україні військові репарації, які їй доведеться заплатити. Немає справедливості без компенсацій, – резюмував він.

Нагадаємо, що путін підписав указ про часткову мобілізацію: основні тези з виступу очільника країни-агресора.

Злата Новосельська - pravdatutnews.com

 59
 
Читайте також
"Якщо Орбан погано бачить те, що сталося в Бучі, нехай звернеться до окуліста", - Качинський "Якщо Орбан погано бачить те, що сталося в Бучі, нехай звернеться до окуліста", - Качинський
Віцепрем'єр Польщі Ярослав Качинський заявив, що Польща не співпрацюватиме з Угорщиною, допоки позиція Орбана щодо війни путіна проти України не зміниться.
Loading...
Load next