"Кремль прийняв виклик "Москвича", - Резніков покепкував про мобілізацію в рф

"Кремль прийняв виклик "Москвича", - Резніков покепкував про мобілізацію в рф

Міністр оборони України Олексій Резніков зіронізував з приводу часткової мобілізації в Росії, пов’язавши плани Кремля залучити до війни 300 тисяч резервістів і плани автозаводу "Москвич" виробляти стільки ж машин щороку.  Написав Олексій Резніков у Twitter.

Міністр нагадав, що 22 червня автомобільний завод "Москвич" заявив, що планує випускати 300 000 автомобілів на рік.

А 21 вересня у Кремлі заявили, що буде мобілізовано 300 000 резервістів у рамках "часткової мобілізації", оголошеної Володимиром Путіним.

Резніков інтерпретував це як "виклик прийнято" від адміністрації президента рф. 

У війні проти України гинуть російські солдати. Їхні родичі отримують у нагороду автомобіль. Цінність життя та підтримка економіки в росії, - написав Резніков.

Нагадаємо, що путін підписав указ про часткову мобілізацію: основні тези з виступу очільника країни-агресора.

Натомість український політик Данілов назвав такі дії "комплексною утилізацією росіян".

Злата Новосельська - pravdatutnews.com

 2819
 
Читайте також
Резніков заявив, що розвідка не виявила доказів відведення російських військ від кордонів України Резніков заявив, що розвідка не виявила доказів відведення російських військ від кордонів України
16 лютого Міністерство оборони Росії заявило про відведення частини військ з окупованого Криму.
Залізна завіса часів СРСР здаватиметься раєм: у Росії більше нема майбутнього Залізна завіса часів СРСР здаватиметься раєм: у Росії більше нема майбутнього
Кремлівський фюрер та його найближче оточення, яке розпочало криваву війну з Україною, остаточно підписало вирок Росії. Цілком ймовірно, що країні-агресорці вже через місяць доведеться оголошувати дефолт, однак це лише початок тотальної деградації РФ.
Loading...
Load next