США, Британія і Франція спільно відкинули брехню росії про "брудну бомбу"

США, Британія і Франція спільно відкинули брехню росії про "брудну бомбу"

Уряди Сполучених Штатів Америки, Франції та Великої Британії оприлюднили текст заяви щодо російських звинувачень про можливе застосування Україною "брудної бомби". Текст заяви, зокрема, оприлюднений на сайті Держдепу.

Ми залишаємося відданими продовженню підтримки зусиль України щодо захисту своєї території стільки часу, скільки це буде потрібно, - заявили міністри.

У заяві глави зовнішньополітичних відомств Франції, Сполученого Королівства та Сполучених Штатів Америки підтвердили непохитну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України перед лицем триваючої російської агресії.

Раніше сьогодні міністри оборони кожної з наших країн розмовляли з російським міністром оборони Сергєєм Шойгу на його прохання. Наші країни чітко дали зрозуміти, що ми всі відкидаємо відверто брехливі твердження росії про те, що Україна готується використати брудну бомбу на власній території. Світ побачить наскрізь будь-яку спробу використати це твердження як привід для ескалації. Ми також відкидаємо будь-які приводи для ескалації з боку росії, - наголошується у заяві.

Міністри закордонних справ також обговорили спільну рішучість продовжувати підтримувати Україну та український народ безпековою, економічною та гуманітарною допомогою.

Нагадаємо, що шойгу почав розповідати про "брудну бомбу" України: реакція наших політиків.

Злата Новосельська - pravdatutnews.com

Читайте також
Зеленський поговорив із Макроном: що відомо про деталі розмови Зеленський поговорив із Макроном: що відомо про деталі розмови
Обговорювали розблокування Нормандського формату й роботи ТКГ.
"Не на політичних мотивах": США та Велика Британія уважно стежать за справою проти Порошенка "Не на політичних мотивах": США та Велика Британія уважно стежать за справою проти Порошенка
Американські дипломати прокоментували кримінальне провадження проти колишнього президента України.
Loading...
Load next