Лідери G20 зробили спільну заяву через ракетну атаку рф

Лідери G20 зробили спільну заяву через ракетну атаку рф

Лідери НАТО і G7 оприлюднили спільну заяву за результатами екстреної зустрічі на полях G20, засудивши «варварські ракетні атаки, які росія здійснила по українських містах і цивільній інфраструктурі у вівторок». Повідомляє CNN.

росія випустила "близько 100 ракет" на території України у вівторок, повідомив раніше речник командування ВПС України Юрій Ігнат.

Ціллю стали щонайменше десяток міст і районів. Хвиля обстрілів є найбільшою з 10 жовтня, коли росія посилила свою кампанію зі знищення критичної інфраструктури по всій Україні.

Лідери також запропонували «повну підтримку» Польщі після вибуху на сході країни та заявили, що «залишатимуться в тісному контакті», щоб визначити відповідні наступні кроки.

Ми всі висловлюємо співчуття родинам загиблих у Польщі та Україні, – йдеться у спільній заяві.

Злата Новосельська -pravdatutnews.com

 25
 
Читайте також
Путін може завдати ядерного удару по Польщі, – екскомандувач сил НАТО в Європі Веслі Кларк Путін може завдати ядерного удару по Польщі, – екскомандувач сил НАТО в Європі Веслі Кларк
Росія продовжує погрожувати світові ядерною зброєю та все ж може завдати нею удару. Проте, найімовірніше, не по Україні, а по Польщі.
Loading...
Load next