"Ми віримо у свободу": прем'єр-міністр Британії опублікував відео на підтримку України

"Ми віримо у свободу": прем'єр-міністр Британії опублікував відео на підтримку України

Прем'єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак опублікував  у Twitter відеоролик під назвою "Ми віримо у свободу", в якому підтримав Україну в боротьбі з російською агресією. 

Я вірю у свободу. Я вважаю, що ми маємо відстоювати основні права, які так важливі для всіх нас. За наш суверенітет, за наше самовизначення та за основи стабільного міжнародного ладу, за відновлення якого всі ми боремося. Українському народу загрожують бомбардування вдень та відключення електроенергії ночами. Але ми знаємо, що наші друзі завжди будуть поруч, щоб допомогти нам пройти через це. Британія – один із наших найстійкіших союзників. Вони дають зброю для нашої боротьби, обладнання, щоб ми могли зігрітися, і дружбу, щоб відновити наш дух. Разом ми ніколи не відступимо, разом ми будемо сильними, – ідеться у відео.

Нагадаємо, що Польща допомагатиме Україні пережити зиму - Моравецький.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
В Офісі Президента обговорила підготовку візиту Зеленського до Великої Британії В Офісі Президента обговорила підготовку візиту Зеленського до Великої Британії
Заступник керівника Офісу Президента України Роман Машовець обговорив з Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс низку питань стосовно підготовки візиту Президента Володимира Зеленського до Великої Британії.
Рішення про прохід есмінця "Defender" біля окупованого Криму ухвалював Джонсон — ЗМІ Рішення про прохід есмінця "Defender" біля окупованого Криму ухвалював Джонсон — ЗМІ
Борис Джонсон наразі ухиляється від відповіді чи справді остаточне рішення щодо проходу поблизу берегів окупованого Криму британського есмінця "Defender" приймав сам він.
Флот Великої Британії продовжить ходити біля берегів окупованого Криму Флот Великої Британії продовжить ходити біля берегів окупованого Криму
Корабель ВМС Великобританії "Defender" здійснював мирний прохід через територіальні води України відповідно до міжнародного права.
Loading...
Load next