Україна має повне право відвоювати Крим, - глава Мюнхенської конференції

Україна має повне право відвоювати Крим, - глава Мюнхенської конференції

Багаторічний радник колишньої канцлерки Німеччини Ангели Меркель, а нині глава Мюнхенської безпекової конференції Крістоф Гойсген вважає, що Німеччина має підтримати Україну в її спробах повернути анексований Крим. Про це він заявив в інтерв’ю DW.

Крим, безумовно, є частиною України, і Україна має повне право відвоювати і повернути свою територію. Тому рішення має ухвалювати Україна, – заявив Гойсген.

Він нагадав, що Німеччина намагалася дипломатичним шляхом, зокрема через Мінські угоди, вирішити "проблеми, які виникли у нас із росією під час її першого вторгнення" в Україну у 2014 році.

Тепер росія відсунула усі ці зусилля на другий план –  росія поводиться дуже агресивно, Росія несе відповідальність за загибель десятків тисяч людей. Погляньте тільки на Маріуполь, на те, як вони його зруйнували! Вони зруйнували його так само,  як Грозний, – наголосив Гойсген.

Як відомо, міжнародна спільнота запровадила санкції проти росії після протиправної анексії Криму у 2014 році. При цьому Німеччина не припинила економічні та дипломатичні відносини з Москвою.

Тож ми повинні надавати всебічну підтримку українцям, і якщо Україна може повернути Крим, її необхідно підтримати, – підсумував глава Мюнхенської безпекової конференції.

Ще у серпні канцлер Німеччини Олаф Шольц визнав, що реакція на анексію Криму у 2014 році мала б бути інакшою.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 16
 
Читайте також
Топмаріонетки окупаційної адміністрації Криму: Аксьонову, Константінову та Поклонській загрожує до 15 років тюрми — СБУ Топмаріонетки окупаційної адміністрації Криму: Аксьонову, Константінову та Поклонській загрожує до 15 років тюрми — СБУ
За інформацією СБУ, обвинувальний акт стосовно 8 обвинувачених скеровано до суду.
"Врегулювати" приналежність півострова: німецький політик заявив, що Крим — "фактично та історично російський" "Врегулювати" приналежність півострова: німецький політик заявив, що Крим — "фактично та історично російський"
Раніше лідер цієї ж політичної сили Тіно Хрупалла заявив, що Росія окупувала Кримський півострів у 2014 році.
Loading...
Load next