Віцеканцлер Німеччини не виключає поставку Україні танків Leopard

Німеччина не виключає постачання танків Leopard, більш важких, ніж Marder, для підтримки українських військ у майбутньому. Про це заявив міністр економіки, віцеканцлер Роберт Габек в інтерв'ю німецькому телеканалу ARD, пише Reuters.
Звичайно, цього не можна виключати, - сказав Габек.
Його коментарі з'явилися через два дні після того, як Німеччина заявила, що хоче поставити близько 40 бойових машин піхоти Marder в Україну до кінця березня - рішення, яке Габек назвав правильним і давно назрілим.
Нагадаємо, що "Світ знову побачив, що росія бреше", – Зеленський (відео).
Злата Новосельська - pravdatutnews.com
Читайте також

Українське посольство хоче переконати німців, що ця зброя не для провокацій, а для стримування агресії й порятунку життя.

Український дипломат вважає, що небажання Берліна надавати зброю Києву може негативно відбитися на відносинах обох країн.

Відмова від постачання "дуже розчаровує" зауважив посол.
Рекомендовані

Зафіксовано "декілька пожеж у Запорізькому районі", зокрема, є влучання у нежитлову будівлю

Вибір кота для новачка може бути складним, але є породи, які легко пристосовуються до нових умов і не потребують складного догляду.

Її висота сягнула 14,73 метра, що можна порівняти з триповерховим будинком
Loading...
Load next