Естонія в рамках рекордного пакета допомоги віддає Україні усі свої гаубиці 155 мм

Естонія в рамках рекордного пакета допомоги віддає Україні усі свої гаубиці 155 мм

Естонія у рамках анонсованого минулого тижня рекордного пакета військової допомоги для України передає їй усі наявні гаубиці калібру 155 мм. Про це заявив посол Естонії в Україні Каймо Кууск.

Ми віддаємо всі наші 155 мм гаубиці Україні. І хочемо в такий спосіб створити прецедент, щоб в інших країн не лишилося жодних виправдань, чому вони не можуть надати Україні необхідне озброєння для перемоги у війні, - заявив посол Естонії в Україні Каймо Кууск.

Посол також оголосив перелік озброєння, який сходиться з інформацією, раніше опублікованою в естонських ЗМІ: це "десятки" гаубиць калібру 155 мм FH-70 та 122-мм D-30; тисячі артилерійських снарядів калібру 155 мм; сотні протитанкових гранатометів М2 "Карл-Густаф" із боєприпасами; засоби підтримки артилерійських підрозділів. 

Загальні обсяги естонської військової допомоги для України вже перевищили 1% ВВП Естонії. 

Нагадаємо, що "Новий наступ рф може бути на будь-якому напрямку", - Зеленський.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

 97
 
Читайте також
"Переходимо на західні калібри і техніку": Резніков підбив підсумки історичної зустріч у Рамштайні "Переходимо на західні калібри і техніку": Резніков підбив підсумки історичної зустріч у Рамштайні
Загальний висновок за підсумками зібрання на базі Рамштайн – йдеться про справді історичні зміни, які у найближчі тижні – місяці будуть матеріалізовані.
Loading...
Load next