Найвище керівництво росії зіткнеться з юридичними наслідками геноциду проти українців

Найвище керівництво росії зіткнеться з юридичними наслідками геноциду проти українців

Вище політичне та військове керівництво держави-терориста зіткнеться з юридичними наслідками геноциду проти українців, вважає президент України Володимир Зеленський.

З візитом у нашій державі перебуває прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан. Це інституція та особистість, які, безумовно, відіграють історичну роль у притягненні до відповідальності російських злочинців. Геноцидна політика росії проти нашого народу обов'язково матиме невідворотні юридичні наслідки для всіх, хто задумав, затвердив та реалізує таку політику, - сказав він у відеозверненні у вівторок.

При цьому він зазначив, що "йдеться не лише про виконавців, а й про найвище політичне та військове керівництво держави-терориста".

Зрозуміло, що це складна робота. Але дати відповідь на російські злочини в умовах цієї агресії саме у площині верховенства права та саме силою міжнародного суду – це те, що буде однією з гарантій довгострокової майбутньої безпеки як українців, так і інших народів, - сказав президент.

За його словами, "підходимо до відкриття українського офісу Міжнародного кримінального суду".

Особливу увагу приділяємо таким російським злочинам, як депортація наших людей; депортація українських дітей. Усю цю російську геноцидну систему – від гвинтиків до архітекторів – демонтуємо та доведемо до законних вироків, - заявив президент.

Нагадаємо, що у США збільшать виробництво HIMARS після їх успіху на полі бою в Україні.

Злата Новосельськаpravdatutnews.com

Читайте також
Зеленський разом із Меркель та Макроном закликали Росію відвести свої війська від України Зеленський разом із Меркель та Макроном закликали Росію відвести свої війська від України
Лідери трьох держав звернулись до Російської Федерації із закликом відвести війська від кордону з Україною. Це політики повідомили за сьогоднішніми підсумками переговорів у Парижі.
Зеленський намагався поговорити з Путіним, однак він відмовився Зеленський намагався поговорити з Путіним, однак він відмовився
Після загибелі чотирьох українських військових під Шумами, президент України Володимир Зеленський намагався поговорити з Путіним. Однак, той відмовився, бо ніби то нема про, що говорити.
Зеленський запропонував Путіну зустрітись на Донбасі, де йде війна Зеленський запропонував Путіну зустрітись на Донбасі, де йде війна
Президент України записав відеозвернення, яке було присвячене російській агресії. В ньому Володимир Зеленський запропонував президенту країни-агресорки Володимиру Путіну зустрітися "в будь-якій точці Донбасу, де йде війна".
Loading...
Load next