У Туреччині збудують корабель типу Ada для Військово-морських сил України

В Туреччині відбулась церемонія, на якій заклали другий корабель типу "ADA" для потреб Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
Про це повідомляє ВМС ЗСУ.
Церемонія закладання нового корабля відбулася в Стамбулі за участі української делегації. Це вже другий корвет, який Туреччина будує для України. У ВМС ЗСУ зазначили, що всі роботи здійснюються вчасно, тобто відповідно до графіків та укладених договорів.
Як відомо, у жовтні 2022 року в Туреччині на воду спустили корвет «Гетьман Мазепа», який став першим кораблем такого класу для ВМС України.
Нагадаємо, Прем'єр-міністр Румунії закликав забезпечити існування "молдовської мови" в українській освіті
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також

Це рішення прийняли після зустрічі зі своїм турецьким колегою Реджепом Тайіпом Ердоганом. Вже цього року розпочнуться роботи.

Мета зборів – наростити спроможності підрозділів тероборони до виконання визначених їм завдань.
Рекомендовані

Знайти квартиру в оренду — завдання не з легких. А з домашніми улюбленцями це створює ще більшу проблему

15 квітня на трасі між Ківшарівкою та Куп’янськом російський FPV-дрон атакував цивільний автомобіль, внаслідок чого постраждало подружжя

У США та за їх межами зростає кількість людей, які приписують чат-ботам містичні властивості та сприймають штучний інтелект як божественну сутність
Loading...
Load next