Китай допомагає озброювати рф

Китай допомагає озброювати рф

Російські компанії, які перебувають під санкціями та виробляють ракетні установки, бронетехніку та стратегічні бомбардувальники, отримали десятки тисяч компонентів з Китаю.

Про це повідомляє видання The Telegraph.

Китай допомагає озброювати рф гелікоптерами, безпілотниками, оптичними прицілами та найважливішими металами, які використовують в оборонній промисловості, ‒ завили у розслідуванні.

Російські компанії отримали десятки тисяч поставок з Китаю від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну до першого кварталу цього року. Китайські фірми поставили до рф 1000 безпілотників, шість гелікоптерів, оптичні приціли, продукцію з титанових сплавів та запчастини для літаків, зокрема військових.

Водночас Китай наполягає на збереженні нейтралітету та намагається позиціонувати себе як ключового мирного посередника у переговорах, спрямованих на досягнення миру. Відомо, що торгівля між Китаєм та рф цього року має перевищити 200 мільярдів доларів, що є новим рекордом, попри те, що китайський експорт в інших країнах значно впав.

Відповідно до червневого аналізу Обсерваторії економічної складності, візуалізатора торгових даних, експорт товарів потенційного військового призначення за 12 місяців зріс більш ніж у три рази порівняно з попереднім періодом.

Нагадаємо, Ракетний удар по Чернігову: 129 поранених та 7 загиблих, пошукова операція завершена (ВІДЕО)

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next