У Гватемалі обрали нового президента

У Гватемалі обрали нового президента

Лівоцентристський політик Бернардо Аревало здобув перемогу у другому турі президентських виборів, які відбулися у неділю у Гватемалі.

Про це повідомляє CNN.

Згідно з офіційними даними, після підрахунку понад 95% бюлетенів Аревало набрав 59,1% голосів порівняно з 36,1% Сандри Торрес.

Аревало зазначив, що йому вже зателефонував діючий президент Гватемали Алехандро Джамматтеї, який привітав його з перемогою, а також президенти Мексики та Сальвадору.

Аревало під час виборів обіцяв подолати злочинність і корупцію, сприяти економічному зростанню країни.

Досягнення цих цілей буде нелегким для Аревало, чий батько був першим демократично обраним президентом країни.

Нагадаємо, Зеленський після візиту в Данію вирушив до Греції

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Президентка Грузії не покине посади після завершення терміну повноважень Президентка Грузії не покине посади після завершення терміну повноважень
Вона заявила, що залишатиметься на посаді до проведення нових парламентських виборів.
«Грузинська мрія» висунула на пост президента колишнього футболіста з антизахідними поглядами «Грузинська мрія» висунула на пост президента колишнього футболіста з антизахідними поглядами
Партія «Грузинська мрія» оголосила, що висуває колишнього футболіста Михаїла Кавелашвілі на пост президента
Loading...
Load next