Зеленський не піде на другий термін, якщо побачить, що суспільство його не хоче - дружина президента

Зеленський не піде на другий термін, якщо побачить, що суспільство його не хоче - дружина президента

Президент України Володимир Зеленський не балотуватиметься вдруге, якщо відчує, що українське суспільство цього не хоче. 

Про це в інтерв'ю CBS заявила його дружина Олена.

Якщо він буде балотуватися вдруге, якщо він вирішить, що це необхідно, що ж, у нас є певний досвід, ми були там. Уже не так страшно, як було першого разу. Це також залежатиме від того, чи буде він потрібен нашому суспільству як президент. Якщо ж він відчує, що українське суспільство більше не бажає, щоб він був президентом, він, імовірно, не буде балотуватися. Але я підтримаю його, яке б рішення він не прийняв, - сказала перша леді.

За словами Олени Зеленської, вона не знає, яке рішення в підсумку ухвалить президент.

Нагадаємо, У Дніпрі екскерівника військомату підозрюють у збагаченні на понад 8,8 млн грн

Андрій Самойленко - pravdatutnews.com

Читайте також
Сергій Притула пропонує спростувати голосування для заробітчан (відео) Сергій Притула пропонує спростувати голосування для заробітчан (відео)
"Українські заробітчани - це інвестор номер 1 в економіку України, вони мають повне право впливати на стан справ у державі", - заявив Притула.
Штурм Капітолію: The New York Times дізналася про презентацію для Трампа з планом на 6 січня Штурм Капітолію: The New York Times дізналася про презентацію для Трампа з планом на 6 січня
Комітет Палати Представників Конгресу США, що розслідує події 6 січня у Вашингтоні.
Loading...
Load next