Підтримка України: Зеленський провів телефонну розмову з Прем'єр-міністеркою Данії

Підтримка України: Зеленський провів телефонну розмову з Прем'єр-міністеркою Данії

Президент України Володимир Зеленський і прем'єр-міністр Данії Метте Фредеріксен обговорили важливість подальшої довготермінової макроекономічної підтримки України та узгодили майбутні спільні кроки в регіональних і глобальних форматах.

Про це повідомив Зеленський у соцмережі.

У телефонній розмові він подякував за нещодавній візит міністра оборони Данії до України й усю різнобічну та вчасну допомогу, яку надала ця країна, зокрема за патронат, який Данія взяла над Миколаєвом.

Зеленський і Фредеріксен констатували важливість подальшої довготермінової макроекономічної підтримки України, узгодили майбутні спільні кроки в регіональних і глобальних форматах та обговорили збереження єдності у Європі й реалізацію Української Формули миру.

Глава держави висловив подяку за організацію першої зустрічі радників у Копенгагені та за готовність Данії надіслати свого представника на наступну зустріч на Мальті.

Нагадаємо, Військові отримали 206 українських ударних безпілотників

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Loading...
Load next