Зеленський зустрівся з Сікорським: обговорили оборонну співпрацю України та Польщі

Зеленський зустрівся з Сікорським: обговорили оборонну співпрацю України та Польщі

Президент Володимир Зеленський провів зустріч із новопризначеним міністром закордонних справ Польщі Радославом Сікорським й обговорив із ним подальшу взаємодію в оборонній сфері та ключові потреби Сил оборони України.

Про це повідомила пресслужба Офісу Президента.

Окремо сторони зупинилися на питанні створення спільних виробництв, а також на можливості закупівлі польської зброї, яка показала результат на полі бою. Також були обговорені питання підготовки наступної зустрічі на рівні радників лідерів держав щодо імплементації української Формули миру та проведення Глобального саміту миру.

Серед іншого, Зеленський відзначив важливість першого візиту новопризначеного глави польської дипломатії до України та подякував за вагому підтримку з боку Польщі в протидії повномасштабному вторгненню російських військ та надання прихистку українцям, які рятувалися від бойових дій.

Співрозмовники погодилися, що двосторонні відносини мають отримати новий імпульс, а всі проблемні питання слід вирішувати в дусі взаємної довіри та поваги.

Сподіваємось на відкриття нової сторінки в наших відносинах. Ми дуже сильні сусіди зі спільною історією. Ми раді вас бачити тут. Сподіваюсь, що Прем’єр-міністр Польщі також знайде можливість приїхати до України за найближчої нагоди, – наголосив Зеленський.

Нагадаємо, У базу "Воєнний злочинець" внесли вже майже 250 тисяч загарбників і колаборантів

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
Кулеба заявив, що РФ відвела від кордону з Україною лише 12 тисяч військових із ста тисяч Кулеба заявив, що РФ відвела від кордону з Україною лише 12 тисяч військових із ста тисяч
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що про реальне відведення російських військ від кордону не може йтись, оскільки зі 100 тисяч бойовиків наразі відвели лише 12.
Рада ЄС збереться через російську агресію: запросили Україну Рада ЄС збереться через російську агресію: запросили Україну
У понеділок, 19 квітня, Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба візьме участь в онлайн-засіданні Ради ЄС у закордонних справах.
Loading...
Load next