Президент Еквадору підтвердив відмову передавати військову техніку для України

Президент Еквадору підтвердив відмову передавати військову техніку для України

Президент Еквадору Даніель Нобоа підтвердив, що його країна не передаватиме військову техніку США, яку потім могли надати Україні.

Про це повідомляє CNN.

На наш подив, США публічно повідомили, що ця зброя використовуватиметься у «збройному конфлікті» в Україні, а ми не хочемо бути частиною цього, ‒ сказав президент.

Раніше в Еквадорі називали застарілу радянську техніку «брухтом», тому і виникла ідея передати її США. Проте після тиску Москви в Еквадорі заперечили, що техніку можна вважати застарілою та повідомили, що Москва пропонувала варіанти залишити цю техніку в Еквадорі.

Президент Еквадору зазначив, що РФ є третім за значенням торгівельним партнером для його країни.  Нобоа також додав, що Еквадор не бажає порушувати міжнародні угоди.

Нагадаємо, ЄС запровадив санкції проти осіб, які дестабілізують ситуацію в Молдові

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
США надали понад 150 мільйонів фінансової допомоги на розвиток України США надали понад 150 мільйонів фінансової допомоги на розвиток України
Сполучені Штати Америки надали фінансову допомогу для розвитку України, зокрема на розширення судової реформи та протидії агресії з боку Рос. Загальна сума американської допомоги становить 155 мільйонів доларів.
США стежитиме за відведенням російських військ від кордонів України США стежитиме за відведенням російських військ від кордонів України
Сполучені Штати Америки стежитимуть за ситуацією поблизу українського кордону після заяви Росії про завершення військових навчань і відведення їхніх військ.
США виділять Україні 150 мільйонів доларів на військову допомогу США виділять Україні 150 мільйонів доларів на військову допомогу
Конгрес Сполучених Штатів Америки ухвалив надання додаткових 150 мільйонів доларів допомоги Україні. Зокрема кошти направлять на покращення ситуації у сфері військової безпеки.
Loading...
Load next