На Миколаївщині російський дрон переслідував кортеж голови МЗС Німеччини

На Миколаївщині російський дрон переслідував кортеж голови МЗС Німеччини

Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок перервала візит на Миколаївщині через російський розвідувальний дрон.

Про це повідомляє Tages Anzeiger.

Під час візиту Бербок був помічений російський розвідувальний безпілотник, який переслідував броньований кортеж міністерки. Проте згодом ворожий БПЛА розвернувся в інший бік.

Відомо, що такі польоти російських розвідувальних безпілотників зазвичай супроводжуються прямим ударом. У такій ситуації найкращим варіантом було продовжувати рух. МЗС Німеччини вирішило негайно поїхати звідти з міркувань безпеки.

Нагадаємо, Безпілотники МВС знищили ворожої техніки на $5,5 млрд ‒ Клименко

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
США підтримує Україну й готові допомогти в разі військової агресії з боку Росії США підтримує Україну й готові допомогти в разі військової агресії з боку Росії
Америка заявила, що Росія використовує агресивний підхід у розв'язанні конфлікту на Донбасу й повинна негайно припинити свої наступальні дії.
Зеленський намагався поговорити з Путіним, однак він відмовився Зеленський намагався поговорити з Путіним, однак він відмовився
Після загибелі чотирьох українських військових під Шумами, президент України Володимир Зеленський намагався поговорити з Путіним. Однак, той відмовився, бо ніби то нема про, що говорити.
Хомчак заявив, що ЗСУ готові до загострення воєнної ситуації на сході України Хомчак заявив, що ЗСУ готові до загострення воєнної ситуації на сході України
Збройні сили Україні готові до швидкого реагування на ймовірні провокації Росії уздовж українсько-російського кордону та в зоні ООС.
Loading...
Load next