Молдова призупинила дію Договору про звичайні збройні сили в Європі

Парламент Молдови на засіданні у другому читанні схвалив призупинення дії Договору про звичайні збройні сили в Європі (ДЗЗСЄ).
Про це повідомляє NewsMaker.
За це рішення проголосували 53 депутати молдовського парламенту.
В інформаційній записці до документа йдеться, що необхідність призупинення дії цього договору обумовлена двома причинами. Зокрема, у 2023 році Росія офіційно вийшла з договору, не виконавши зобов'язання щодо виведення своїх військ з Молдови та Грузії.
Іншою причиною призупинення дії договору є військова агресія Росії проти України, яка також є учасницею договору.
Нагадаємо, Литва розпочинає програму реабілітації для поранених військових ЗСУ
Софія Ратинська - pravdatutnews.com
Читайте також

Зеленський заявив, що Україна готова відновити транзит газу до Європи, але лише азербайджанського, відмовляючись від російського газу

Не лише літак Зеленського не може приземлитись у столиці Молдови. Зокрема, його румунський колега Клаус Йоханніс через туман також не може потрапити до Кишинева.

Франція та Велика Британія обговорюють можливість відправлення військ до України
Рекомендовані

Росія може продовжити обстрілювати українські території найближчим часом

182-й день року (183-й у високосні роки) в григоріанському календарі. До кінця року залишається 183 дні

73 роки тому, 30 червня, народився легендарний український співак Назарій Яремчук — голос, що став символом цілої епохи
Loading...
Load next