Прем'єрка Естонії: путін хотів завадити мені стати генсеком НАТО

Прем'єрка Естонії: путін хотів завадити мені стати генсеком НАТО

Прем'єр-міністерка Кая Каллас розповіла, що російський правитель путін намагався перешкодити їй стати генеральним секретарем НАТО.

Про це естонська прем’єрка повідомила в інтерв’ю шведському виданню Svenska Dagbladet.

У цьому контексті Каллас згадала, як у лютому РФ оголосила її у розшук. Раптово на її телефон почали приходити повідомлення.

Серйозно, путін хотів показати оголошенням про розшук те, що ми не справжня країна. Що і тут діють російські закони. Але вони недійсні, – сказала Каллас.

Також, як зазначила естонська прем’єрка, на це була й інша причина.

Оголошення про розшук також стало сигналом для моїх європейських колег. Коли ми говоримо про різні посади на європейському рівні або в НАТО, головний аргумент проти мене полягає в тому, що я – антиросійський провокатор. Тому вони і внесли мене до цього списку, щоб дати зрозуміти, що я їх провокую, – заявила вона.

Нагадаємо, Британська розвідка вважає, що росіянам не вдасться створити "буферну зону" на півночі Харківщини

Софія Ратинська - pravdatutnews.com

Читайте також
США не закриватимуть українське небо, тому що не хочуть ув’язуватись у війну — Псакі США не закриватимуть українське небо, тому що не хочуть ув’язуватись у війну — Псакі
Сполучені Штати не оголошуватимуть український повітряний простір безполітною зоною, оскільки це вимагатиме американської військової присутності та фактично зробить США стороною конфлікту, що може створити потенціал для війни між двома ядерними державами.
Росія не диктуватиме НАТО свої умови - міністерка оборони ФРН Росія не диктуватиме НАТО свої умови - міністерка оборони ФРН
Росія вимагає гарантії того, що НАТО відмовиться від будь-якої військової діяльності в Східній Європі та Україні, а також вето Росії щодо майбутнього членства України в НАТО, яке Захід уже виключив.
Loading...
Load next