Трамп звинуватив Байдена у некомпетентності через пожежу в Лос-Анджелесі, а син республіканця згадав про Україну

Дональд Трамп звинуватив Джо Байдена та губернатора Каліфорнії Ґевіна Ньюсома у некомпетентності
Трамп звинуватив Байдена у некомпетентності через пожежу в Лос-Анджелесі,  а син республіканця згадав про Україну

Новообраний президент США Дональд Трамп звинуватив чинного главу Білого дому Джо Байдена та губернатора штату Каліфорнія Ґевіна Ньюсома у некомпетентності на тлі масштабної лісової пожежі у Лос-Анджелесі.

Про це він написав на своїй сторінці в Truth Social.

За його словами, пожежі в Каліфорнії можуть стати «найжахливішими в історії нашої країни». Трамп також зазначив, що багато хто сумнівається, чи зможуть страхові компанії покрити виплати за цю катастрофу.

«Нехай це стане символом кричущої некомпетентності та безгосподарності дуету Байден / Ньюскум. 20 січня повинно настати якомога швидше!» — написав Трамп.

Тим часом син республіканця Дональд Трамп-молодший поширив на своїй сторінці в Х скриншоти заголовків новин за 18 березня 2022 року про те, що пожежна служба Лос-Анджелеса відправила своє надлишкове обладнання в Україну.

«Пожежна служба Лос-Анджелеса пожертвувала багато своїх запасів Україні», — написав син Трампа.

Нагадаємо, У США арештували майно російського олігарха Перевалова за порушення санкцій

Анастасія Князєва - pravdatutnews.com

Читайте також
Трамп заявив, що ніколи не казав про гарантовану перемогу України у війні Трамп заявив, що ніколи не казав про гарантовану перемогу України у війні
Кілька тижнів тому Трамп висловлював думку про те, що Україна має шанс перемогти та повернути свої окуповані землі.
Колишня канцлерка Німеччини: НАТО і США —  єдиний ключ до збереження незалежності України Колишня канцлерка Німеччини: НАТО і США — єдиний ключ до збереження незалежності України
Ангела Меркель зауважила, що для того, щоб Україна залишалася незалежною, необхідно підтримувати тісні зв’язки з США та НАТО
Loading...
Load next