Трамп підписав указ про перенесення урядових установ із Вашингтона

Трамп підписав указ про перенесення урядових установ із Вашингтона
Президент США Дональд Трамп розпорядився перемістити федеральні агентства за межі столиці, щоб зробити їхню роботу ближчою до громадян і зменшити витрати

Президент США Дональд Трамп підписав указ про перенесення урядових установ із Вашингтона в інші регіони країни. За його словами, це має сприяти ефективнішій та економнішій роботі міністерств і агентств — там, де проживає більшість американців.

Про це йдеться в документі, оприлюдненому на сайті Білого дому.

Указ скасовує два попередні розпорядження екс-президентів Джиммі Картера та Білла Клінтона, які передбачали розміщення державних установ у центрі столиці та поблизу історичних об’єктів.

Скасування цих розпоряджень відновить здоровий глузд у федеральному управлінні офісними приміщеннями, звільнивши агентства від вибору економічно ефективних приміщень, а також зосередить їхню увагу на успішному виконанні місій для американських платників податків,- написав Трамп.

Нагадаємо, Трамп пригрозив Гарварду податками за політичну «хворобу»

Юлія Педюк - pravdatutnews.com

Читайте також
У Білому домі пояснили, за яких умов можлива зустріч Трампа й Путіна У Білому домі пояснили, за яких умов можлива зустріч Трампа й Путіна
Речниця Білого дому Керолайн Левітт заявила, що скасована зустріч між президентом США Дональдом Трампом і російським лідером Володимиром Путіним може відбутися згодом
У Білому домі зводять нову бальну залу Трампа за $250 мільйонів У Білому домі зводять нову бальну залу Трампа за $250 мільйонів
Президент США заявив, що нова зала стане окремою частиною комплексу Білого дому
Білий дім не визначився, як діяти щодо Росії після угоди з Україною про надра — Politico Білий дім не визначився, як діяти щодо Росії після угоди з Україною про надра — Politico
Попри публічні заяви про підтримку України, в адміністрації Трампа досі немає єдності щодо подальших кроків у відносинах з Росією.
Loading...
Load next