Таяні дорікнув Зеленському за критику ЄС після промови в Давосі

Фото: depositphotos
Про це Таяні сказав на італійсько-німецькому бізнес-форумі, коментуючи виступ Зеленського на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, повідомляє Il Giornale.
За словами глави МЗС Італії, Європейський Союз забезпечив Україні політичну, фінансову та військову підтримку, що, на його думку, стало запорукою збереження її незалежності. Водночас він зауважив, що риторика українського президента щодо дій ЄС виглядала надто критичною.
У своїй промові в Давосі Володимир Зеленський, зокрема, дорікнув Євросоюзу за недостатні кроки проти так званого «тіньового флоту» Росії, який використовується для обходу санкцій. Також він заявив, що побоювання ескалації з боку РФ завадили реалізувати ідею використання заморожених російських активів для фінансової підтримки України та розкритикував підхід європейців до окремих питань безпеки, зокрема у контексті Гренландії.
До слова, прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан виступив із різкою заявою щодо євроінтеграційних прагнень України.
Стрілець Діана - pravdatutnews.com





