Зеленський запропонував використати гроші Абрамовича на посилення української ППО

Зеленський запропонував використати гроші Абрамовича на посилення української ППО
За його словами, ці кошти можна спрямувати на гуманітарні потреби України

Фото: depositphotos

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що під час розмови з прем’єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером обговорювалося питання 2,4 млрд фунтів стерлінгів, отриманих від продажу футбольного клубу «Челсі» російським олігархом Романом Абрамовичем.

За словами Зеленського в інтерв’ю The Guardian, ці кошти можна спрямувати на гуманітарні потреби України.

Президент висловив думку, що ці гроші могли б бути використані для посилення української системи ППО, зокрема для захисту від російських ракетних ударів по енергетичній інфраструктурі.

Прем'єр-міністр (Британії – ред.) сказав мені, що він докладає всіх зусиль, і я знаю, що наші дипломатичні команди обговорюють це. Це складний момент".

За словами Зеленського, ці кошти могли б допомогти Україні придбати додаткові засоби протиракетної оборони у США.

Вони дуже дорогі, і, звичайно, ці гроші можуть допомогти. Це справедливо між нами. Росія розпочала цю війну. Чому б не використати російські гроші? – сказав Зеленський.

Зеленський підкреслив важливість подальших інвестицій союзників у власну оборону та заявив про готовність України ділитися з партнерами набутим під час війни технологічним і військовим досвідом.

До слова, під атаку росії потрапила Дніпропетровщина.

Каріна Савка - pravdatutnews.com

 

Читайте також
Девід Леммі: російські активи слід не лише заморожувати, а й арештовувати Девід Леммі: російські активи слід не лише заморожувати, а й арештовувати
Міністр закордонних справ Великої Британії Девід Леммі закликав Європу перейти від заморожування російських активів до їх арешту
Стармер підсумував результати саміту в Лондоні: що відомо Стармер підсумував результати саміту в Лондоні: що відомо
Британія виділить Україні £1,6 млрд на ППО та посилить військову допомогу
Зеленський і Шольц обговорили підтримку ППО та співпрацю з Міністерством національної єдності України Зеленський і Шольц обговорили підтримку ППО та співпрацю з Міністерством національної єдності України
Президент України Володимир Зеленський та канцлер Німеччини Олаф Шольц на зустрічі в Давосі обговорили співпрацю Німеччини з Міністерством національної єдності України, зокрема питання створення осередків єдності в Берліні
Loading...
Load next