Що непублічно сказав Стармер після оголошення про відставку

Премʼєр-міністр Великої Британії Кір Стармер після оголошення про свою відставку звернувся з непублічною промовою до працівників урядової резиденції, подякувавши їм за роботу.
Як повідомляє The Guardian, під час виступу Стармер особливо відзначив тих, хто працював із ним від початку. Він наголосив, що їхні надзвичайні зусилля, доброта та готовність працювати понаднормово були спрямовані на благо країни й не залишилися непоміченими.
Також премʼєр подякував працівникам, які дбали про його родину, та згадав неформальні розмови з колегами у саду за чашкою чаю чи кави.
Нагадаємо, 22 червня Кір Стармер заявив, що його перебування на посаді премʼєр-міністра добігло кінця.
До слова, у Польщі пояснили ситуацію з орденом Білого орла.
Каріна Савка - pravdatutnews.com





