В Україні запрацювала нова онлайн мапа для зручного сортування сміття

В Україні запрацювала нова онлайн мапа для зручного сортування сміття
До міжнародного Дня Землі  активісти запустили нову онлайн платформу – мапу для комфортного сортування.

Національна мапа пунктів приймання вторинної сировини дозволяє жителям за лічені секунди  знайти, додати або прибрати точки збору в будь-якому місці. Проєкт розроблено з метою допомоги кожному під час сортування: від вибору пункту та роздільного збору до здачі сировини.

Особливістю мапи є широка мережа відміток: спеціалізовані пункти, баки для сортування, станції. Кожна точка на карті містить актуальні дані про години роботи, адресу та контакти.

Також на платформі наявні рекомендації: основні правила поділу сировини на фракції, деталі маркування та розвінчування міфів, що дозволяє уникати типових помилок, економити час та підвищувати ефективність екожиття громадян.

- Закликаємо активних громадян вносити зміни: додавати пункт, якщо його немає на мапі, видалити, якщо з певних причин він більше не працює. Для редагування необхідно надати контакти, вказати адресу, фракції та, за можливості, прикріпити фото. Дані перед оновленням проходять перевірку групою модераторів-волонтерів. Це дозволяє попередити появу недостовірної інформації. Тільки завдяки спільній роботі ми маємо змогу створити мапу, яка буде корисною в усіх куточках України: від великих міст до маленьких селищ, – коментує Президент Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine» Юлія Мархель.

 

Проєкт розроблений командою Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine». За підтримки Українського державного центру позашкільної освіти, Національного еколого-натуралістичного центру. Генеральний партнер – компанія PepsiСo Україна за підтримки фонду PepsiCo Foundation спільно з Міжнародним молодіжним рухом «School Recycling World».

Організатори закликають жителів Львівської області бути активними та ініціативними – ділитися актуальною інформацію про сортування з іншими. Серед найактивніших учасників будуть проводитися конкурси, змагання та розігруватися цікаві призи.

До 2023 року планується максимально покрити карту України точками прийому, після якого головним завданням залишиться підтримка та оновлення наявної інформації.

Читайте також
Львів повинен знати своїх "героїв": що відомо про контрабандистів Івана Бокало та Володимира Дідуха Львів повинен знати своїх "героїв": що відомо про контрабандистів Івана Бокало та Володимира Дідуха
РНБО оприлюднило імена ТОП-10 українських контрабандистів, зокрема під дію санкцій потрапили двоє львів'ян - Іван Бокало та Володимир Дідух.
У ніч на неділю Україна перейде на літній час
Вночі, Україна в ніч на 28 березня перейде на літній час, годинники переведуть на годину вперед. Тому українці спатимуть на годину менше.
Як екологічно та безпечно позбуватись сухостою
Щороку в області повторюється одна і та ж проблема: з настанням весни селяни починають спалювати суху траву. Внаслідок цього виникають масові пожежі, знищення рослин та тварин навколо.
Loading...
Load next