Черговий скандал через російських музикантів, цього разу їх запросили на "Файне місто"

Черговий скандал через російських музикантів, цього разу їх запросили на "Файне місто"
На фестиваль "Файне місто", який відбудиться наприкінці липня у Тернополі запросили російські гурти. Самі ж організатори поки що не коментують шквал обурень.

 Про те, що на музичний фестиваль «Файне місто» запрошено декількох російських гуртів повідомили на сайті Тернопільської міської ради.

Там також зазначили, що "міська рада направила лист-звернення до організаторів фестивалю щодо неможливості участі гуртів з Росії та надіслала відповідний лист до Служби безпеки України та Національної поліції України в Тернопільській області, у якому просить здійснити належну перевірку запрошених гуртів на предмет легітимності їх в’їзду та перебування в Україні".

У зв’язку з цією ситуацією, Тернопільська міська рада офіційно повідомляє, що не є співорганізатором зазначеного заходу. Окрім того, сам фестиваль відбувається на території, що належить державному підприємству, та розташована за 7 км від обласного центру, - йдеться у повідомленні. 

На сторінці "Правого сектору" Тернопільщини у Facebook прокоментували ситуацію щодо можливого виступу гуртів з країни-окупанта на фестивалі "Файне місто". 

Вважаємо, неприпустимим на 8 році війни з Росією , маючи окуповані території та більше 14-ти тисяч вбитих воїнів, запрошувати музичні фестивалі гурти з країни окупанта.

Вимагаємо відмінити виступи гуртів з країни окупанта, - наголосили у повідомленні. 

На фестиваль запросили 4 російських гурти: Louna, "Порнофільми", Wildways, Anacondaz.

Наразі організатори  ніяк не прокоментували обурення щодо виступів російських артистів.
 

 262
 
Читайте також
Скандальний репер Баста знову планує приїхати в Україну з концертом Скандальний репер Баста знову планує приїхати в Україну з концертом
Скандальний російський репер Баста вкотре їде в Україну. Цього разу він виступить в Одесі 8 серпня.
У київському супермаркеті працівник одягнув футболку з гербом РФ (відео) У київському супермаркеті працівник одягнув футболку з гербом РФ (відео)
Очевидці зазначають, що мережа цих магазинів належить людям близьким до ОПЗЖ. І раніше там вже був скандал щодо продажу товарів експортованих з РФ.
Справа збитого МН17 над Донбасом: нідерландські слідчі готові приїхати в Україну Справа збитого МН17 над Донбасом: нідерландські слідчі готові приїхати в Україну
Група нідерландських прокурорів та слідчих готові приїхати в Україну для напрацювання кроків у справі збитого малазійського Боїнга МН17.
Loading...
Load next