Відпустка в Україні: на відпочинок в Одесі українці витрачають понад 1000 євро (відео)

Відпустка в Україні: на відпочинок в Одесі українці витрачають понад 1000 євро (відео)
Попри відкриття кордонів, багато українців вирішують провести відпустку на рідних теренах. Втім ціни на відпочинок в межах країни цьогоріч не тішать.

Український туризм активно розвивається. Через пандемію та страх виїзду за кордон або ж через високі ціни іноземних курортів, багато туристів надає перевагу відпочинку на рідних землях.

  • В Східниці відпочивали. Пили водичку, оздоровлювалися.
  • Цього року більше Україною подорожуємо..
  • Ми ще не вакцинувалися. По Україні не проблема пересуватися, а за кордон треба або вакцина або довідка.
  • Я в Україні кожного року відпочиваю. Їду і на море, і в Західну Україну. А за кордон я б із задоволенням, але я пенсіонер, мені не вистачає коштів, - зізнаються українці.

Втім недешевим задоволенням для українців цьогоріч є і відпочинок в Одесі, каже керівниця туристичної компанії Інесса. Так, за тиждень відпустки туристи подекуди витрачали понад 1000 євро.

Там є хороші готелі, які дуже стараються, намагаються ввести і all inclusive і триразове хороше харчування, але еквівалент цін, який цього року зріс ще більше, ніж минулого року… Сервіс ще не відповідає тому рівню, який би нам хотілося надати туристам. 

Якщо це не море, тому що морю є альтернативні варіанти, недорогі Болгарія, Чорногорія, Албанія, я рекомендую тури на Закарпаття, в Карпати, - розповіла керівниця туристичної агенції Інесса Гетманська.

Ігор, директор туристичного оператора, який організовує поїздки Україною, розповідає: що хоч ціни на відпочинок у Карпатах влітку зросли на 5-10%, та все одно залишаються доступними. Ба більше, охочих відправитися у мандрівку горами цьогоріч ще більше, ніж у 2019-му, до пандемії коронавірусу.

В нас на два дні ціна за тур починається від 895 гривень з особи, якщо додати всі квитки і харчування, то вийде до 1500 гривень. Це і термальні басейни, і дегустації, і замки, і їжа місцева колоритна, - зазначив директор туристичного оператора Ігор Губіліт.

До слова, Львівщина теж пишається чималою кількістю туристичних місцин. Цьогоріч завдяки проекту "Експедиція громад: фокус на туризм як шлях до економічного розвитку" в області їх стало ще більше. 

До прикладу Золочівська територіальна громада зараз прославилася Гавареччиною. Це столиця чорної кераміки. Туди можна приїхати, оглянути локацію, спробувати себе у майстер-класі з гончарства. Щодо активних мандрівок, ми на початку літа відкрили новий туристичний шлях на вершину Пікуй – це найвища вершина Львівських Карпат, - наголосив заступник начальниці управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Тарас Лозинський.

Серед нових цікавих локацій для львів’ян є парк "Казкові поля", який пишається лавандовими плантаціями, та "Липова Долина", де можна скуштувати локальну кухню та взяти участь у майстер-класі з сироваріння. 

 

 821
 
Читайте також
Мандрівка до Албанії: незабутній відпочинок на сонячному березі (відео) Мандрівка до Албанії: незабутній відпочинок на сонячному березі (відео)
Розіграш путівки від телеканалу "ПравдаТУТ Львів" та туристичної компанії "IN.DI.GO TRAVEL": з-поміж 6 тисяч коментарів виграти подорож пощастило львів’янці Надії Шупер.
Італія відкриває свої кордони для українських туристів Італія відкриває свої кордони для українських туристів
Італія з 31 липня відкриває свої кордони для українських громадян, однак з умовою перебування на самоізоляції протягом п'яти днів після прибуття у країну.
Потрібен експрес-тест: Греція змінила умови в'їзду для туристів з України Потрібен експрес-тест: Греція змінила умови в'їзду для туристів з України
Міністерство туризму Греції оголосило про дві важливі зміни для туристів, що в'їжджають до Греції. Нововведення стосуються й українських мандрівників.
Loading...
Load next