На Донбасі зниклими безвісти залишаються понад 250 осіб, - Денісова

На Донбасі зниклими безвісти залишаються понад 250 осіб, - Денісова
На окупованому Донбасі 258 українців зникли безвісти, у тому числі 67 військовослужбовців та резервістів.

Уповноважена ВР із прав людини Людмила Денісова заявила, що зниклими безвісти при особливих обставинах на окупованих територіях Донецької та Луганської областей вважаються 258 осіб. Омбудсмен також додала, що серед зниклих людей є і 67 військовослужбовців та резервістів.

Про це повідомила Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова на своїй сторінці у Facebook.

Наголосила на тому, що внаслідок збройної агресії РФ на тимчасово окупованих територіях окремих районів Донецької та Луганської областей 258 осіб (у тому числі 67 військовослужбовців, резервістів) вважаються зниклими безвісти за особливих обставин. Робота щодо їх пошуку має здійснюватися у рамках Тристоронньої контактної групи, відповідно до Мінських домовленостей, втім процес наразі заблоковано російською стороною, - зазначила Денісова.

Під час зустрічі Денісова також звернула увагу на проблеми пошуку зниклих безвісти за особливих обставин в окупованому Криму та Севастополі.

Оскільки, за словами омбудсмена, з 2014 року в Україні задокументовано 43 випадки насильницьких зникнень на території півострова. Зокрема, Україна має у своєму розпорядженні дані лише про 11 випадків.

 171
 
Читайте також
Путін заявив, що Україна не хоче повертати собі Донецьк та Луганськ Путін заявив, що Україна не хоче повертати собі Донецьк та Луганськ
Президент Російської Федерацій переконаний, що його країна зробила усе можливе для того, аби повернути Україні окуповані Донецьку та Луганську області.
Від отриманого поранення: на Донбасі помер український військовий Від отриманого поранення: на Донбасі помер український військовий
У померлого українського бійця, який був робом із Житомирської області, залишилася дружина та двоє дітей - осиротіла падчерка і син 6-ти років.
Російські війська обстріляли два селища на Луганщині - ООС Російські війська обстріляли два селища на Луганщині - ООС
Російсько-окупаційні війська продовжують ігнорувати домовленості, досягнуті 22 липня 2020 року у рамках Тристоронньої контактної групи.
Loading...
Load next