Путін заявив, що Україна не хоче повертати собі Донецьк та Луганськ

Путін заявив, що Україна не хоче повертати собі Донецьк та Луганськ
Президент Російської Федерацій переконаний, що його країна зробила усе можливе для того, аби повернути Україні окуповані Донецьку та Луганську області.

Володимир Путін звинуватив Україну у небажанні повертати окупований Донбас й щоразу він у цьому все більше переконується. Про це президент Росії написав у своїй статті "Про історичну єдність росіян і українців", яка була опублікована на сайті очільника Кремля. 

В ній Путін в черговий раз намагається переконати за допомогою брехні та маніпуляцій увесь світ в тому, що нібито українці й росіяни мають історичну єдність, а самій же Україні Донбас та Луганськ й зовсім не потрібні.

Судячи з усього, і все більше переконуюсь у цьому: Києву Донбас просто не потрібен. Чому? Тому що, по-перше, мешканці цих регіонів ніколи не приймуть ті порядки, які їм намагалися і намагаються нав’язати силою, блокадою, погрозам, - написав російський президент.

За його словами, Росія тим часом робить усе можливе для того аби припинити війну на Донбасі, яка триває з 2014 року. Зокрема він заявив, що РФ уклала мінські домовленості, які Україна, за його переконаннями, нібито відмовляється виконувати. 

Ще одним "фактом" небажання України повернути окупований Росією Донбас російський президент назвав те, що Київ відмовляється вести переговори з проросійськими бойовиками терористичних утворень "ЛНР" та "ДНР".

Нагадаємо, що у червня цього року Путін назвав нашу країну "породженням радянського періоду", а поділ на корінні та не корінні народи він порівняв з нацистською Німеччиною. Зокрема, законодавчу ініціативу президента України, Путін вважає смішною, оскільки, на його думку "говорити про росіян як про "некорінний народ" - це просто некоректно і нерозумно".

Зокрема, згідно нещодавно схваленому законопроєкту в Україні корінними народами є кримські татари, караїми та кримчаки. Росіяни чи інші національності під це визначення не підпадають.

Читайте також
"Більше схоже на Каїна та Авеля", - Зеленський прокоментував статтю Путіна (відео) "Більше схоже на Каїна та Авеля", - Зеленський прокоментував статтю Путіна (відео)
Після прочитання деяких частин статті президента РФ, Зеленський зазначив, що може тільки позаздрити Путіну, оскільки особисто він немає скільки вільного часу.
Позачергове засідання ТКГ: Арестович заявив, що Росія відмовилась з певних причин Позачергове засідання ТКГ: Арестович заявив, що Росія відмовилась з певних причин
Через нещодавно загибель мирного жителя на Донбасі, Російська Федерація відмовилась від участі у позачерговому засіданні ТКГ.
Зеленський намагався поговорити з Путіним, однак він відмовився Зеленський намагався поговорити з Путіним, однак він відмовився
Після загибелі чотирьох українських військових під Шумами, президент України Володимир Зеленський намагався поговорити з Путіним. Однак, той відмовився, бо ніби то нема про, що говорити.
Loading...
Load next